Pertandingan Bowling!!!

Pada 4 mac lalu, BP Renalcare Sdn Bhd telah menganjurkan satu pertandingan bowling diantara semua staf BP renalcare Sdn Bhd...Buat pertama kalinye pertandingan ini diadakan...Aku dah bertahun la juga tak layan game ni...Dulu memang gila la men,dah ada pertandingan tu yg join sekali tu...

Happy la jugak kan dapat jumpe kawan2 dari centre len... 


Staff BP Renalcare Yong Peng Sdn Bhd
( Masha,Man, Kak Aza,me,Eja n Azizi..Yang kecik2 tu anak kak aza n anak aku ..:))

Lane 9 ,lane tempat aku n team bertarung...



Pilih bola yang paling ringan..hehhe

Bersedia!! harap2 jatuh semua..

Kak Aza, ...macam teror je kak...hhuhu...

Alesya pon nak men jugak...



My team..Kamarul ( Simpang Renggam ), Me ( Yong Peng ), n Noraini (Segamat)


Game dah habis...Ni game kedua...


Layan karenah si kecil...


 Menangis la pulak..tak perasan mama die kat mane..hehehe


 
Sempat posing dgn geng lame...Lia,sekarang dah jadi Staff Nurse Incharge kat Simpang Renggam..


Ni Keputusan Pertandingan :-

( Tak sangka aku ingat aku men teruk..rupenye ad lagi yg bawah aku..heheheh,jgn marah kawan2)


PERTANDINGAN BOLING TERBUKA ANGGOTA BP RENALCARE SDN BHD
LANESEXBRANCHNAMEGAME 1GAME 2TOTAL
3PRGTSITI AZIZAH564298
3LYPMOHD NURLUKMAN717514614
3PBPLATTHA5951110
354
LANESEXBRANCHNAMEGAME 1GAME 2TOTAL
4LSGTAYUB10488192
4PBPREKHA496711613
4PKLGSITI FATIMAH442771
379
LANESEXBRANCHNAMEGAME 1GAME 2TOTAL
5LBPAZIZUL106100206
5PBPMASHA66781448
5LBPDIN73105178
528
LANESEXBRANCHNAMEGAME 1GAME 2TOTAL
6PRGTWAN NURDIYANA5871129
6PKLGHASHIMA61581199
6LYPAZIZI131118249
497
LANESEXBRANCHNAMEGAME 1GAME 2TOTAL
7LKLGHAMIDI160137297
7LZAHAR1211012221
7PSRSUZIANA5856114
633
LANESEXBRANCHNAMEGAME 1GAME 2TOTAL
8LBPMD SALLEH134145279
8LKLGMUSTAQIM991102093
8PSRSITI NORAINI6057117
605
LANESEXBRANCHNAMEGAME 1GAME 2TOTAL
9LSRKAMARUL121144265
9PYPNORLELA106731795
9PSGTNORANI5955114
558
LANESEXBRANCHNAMEGAME 1GAME 2TOTAL
10LBPAMIRUL 11092202
10PBPYANA849117510
10PKLGMAZIYANTI453883
460
LANESEXBRANCHNAMEGAME 1GAME 2TOTAL
11PYPSUHAILAZA8076156
11PSRAZIEYLA847215612
11LBPWAN6368131
443
LANESEXBRANCHNAMEGAME 1GAME 2TOTAL
12LSRSYAHIR8477161
12PRGTCHUA BONG CHE537212511
12PBPSTELLA7891169
455
LANESEXBRANCHNAMEGAME 1GAME 2TOTAL
13LHQCHUA YEE CHUN85121206
13PBPNANI103961994
13LHQGOYAL74105179
584
LANESEXBRANCHNAMEGAME 1GAME 2TOTAL
14LRGTMD FARIS107125232
14LRGTMD NAZUWAN1201022222
14PSRNAS ELIA52101153
607
LANESEXBRANCHNAMEGAME 1GAME 2TOTAL
15LKLGFIKRI6572137
15PBPHAFIZAH596712615
15PYPFADHLIZA235275
338
LANESEXBRANCHNAMEGAME 1GAME 2TOTAL
16LSRNAZLAN12894222
16LBPSHAFIQ921071997
16PRGTERTI SUTINA4568113
534
LANESEXBRANCHNAMEGAME 1GAME 2TOTAL
17PBPFAUZIAH9277169
17PBPCATHERINE82891716
17LRGTMD SHAHRIL92118210
550




PERTANDINGAN BOLING TERBUKA ANGGOTA BP RENALCARE SDN BHD
( WANITA)
LANESEXBRANCHNAMEGAME 1GAME 2TOTALPOS
13PBPNANI103961991
9PYPNORLELA106731792
10PBPYANA84911753
17PBPCATHERINE82891714
12PBPSTELLA78911695
17PBPFAUZIAH92771696
11PYPSUHAILAZA80761567
11PSRAZIEYLA84721568
14PSRNAS ELIA521011539
5PBPMASHA667814410
6PRGTWAN NURDIYANA587112911
15PBPHAFIZAH596712612
12PRGTCHUA BONG CHE537212513
6PKLGHASHIMA615811914
8PSRSITI NORAINI605711715
4PBPREKHA496711616
7PSRSUZIANA585611417
9PSGTNORANI595511418
16PRGTERTI SUTINA456811319
3PBPLATTHA595111020
3PRGTSITI AZIZAH56429821
10PKLGMAZIYANTI45388322
15PYPFADHLIZA23527523
4PKLGSITI FATIMAH44277124





* Team aku tempat ke lima
* Aku tempat kedua..nasib tak no 1...hehehehe



Nanti nak men ngan hb plak...yeaaaaahh... Bye...

Terima Kasih Daun Keladi Ada Masa Datang Lah Lagi

3 comments:

Wanieys a.k.a IbuQalief said...

meriahnyer main bowling..wani dh lama xmain :)

Cik Aini said...

Masya...
nmpk gak terselit gambo Masya kat situ..rindu la kat minah tu :)

9n0L4 said...

wahwah. champion la lela main boling. :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
All Right Reserved © Cute Mama ~ Design By Mama Arina